Hakkımızda

ERMET ENDÜSTRİYEL YÜZEY İŞLEM SAVUNMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’de ülke ekonomisinin lokomotifi sayılabilecek bir yere sahip olan Otomotiv, Savunma Sanayi ve Uzay-Havacılık sektörlerine yan sanayi olarak 2003 yılında kurulmuş olup, her yıl daha da gelişerek, sayısal hedefler ötesinde, hizmet kalitesinde de lider olarak kalmayı temel kalite politikası olarak kabul etmektedir.

ERMET ENDÜSTRİYEL YÜZEY İŞLEM SAVUNMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları olarak, her şeyden önce kalite anlayışını ana prensibimiz olarak belirledik.

Bu politika çerçevesinde;

– Gelişen ve değişen şartlara paralel olarak kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkemizdir.
– Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde çevreyi ve toplum-ülke menfaatlerini koruma ilkesini benimsemek.
– Müşteri beklentileri, istek ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri en uygun maliyetle, kaliteyle ve pazara ürünün giriş süresini düşürmek suretiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
– Personel gelişimini, performansını ve verimliliğini arttırmak için eğitim ve motivasyon faaliyetlerine gereken önemi vermek
– İnsan ve çevre güvenliğinin sağlanmasında çok önemli olan imalat sanayi sektöründe en son teknolojik gelişmeleri takip ederek ulusal ve uluslararası standartlara uygun projeler ve hizmetler gerçekleştirmek.

ERMET ENDÜSTRİYEL YÜZEY İŞLEM SAVUNMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. üst yönetimi olarak kalite politikamızın sürekliliğinin sağlanacağını ve kalite sistemimizin uygunluğunun denetleneceğini taahüt ederiz.